Pokoje: 3Łazienka: 1m2: 72.63
Mieszkania
Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła przez e-mail.
Zaktualizowano na 19 listopada, 2020 w 8:00 pm
Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe, rozkładowe mieszkanie w Szczecinie na Bezrzeczu z miejscem parkingowym.
Lokal o powierzchni 59,86 m2 (całkowita około 90 m2) mieści się na II piętrze II piętrowego budynku z 2004 roku.
Na I poziomie mieści się:
* Salon i kuchnia o pow. 25 m2 z wyjściem na duży balkon;
* Sypialnia z 3-drzwiową szafą typu komandor;
* Jasny pokój;
* Łazienka z wanną;
* Hol z 2-drzwiową szafą typu komandor z lustrem;
Na II poziom prowadzą drewniane schody gdzie na otwartej przestrzeni został zaaranżowany pokój oraz łazienka z kabiną prysznicową.
W pełni umeblowana kuchnia, otwarta na salon. Wyposażona w lodówko-zamrażarkę, płytę ceramiczną, okap oraz piekarnik elektryczny. Na podłogach zostały położone panele. W łazienkach glazura i terakota. Okna PCV, dachowe drewniane. Drzwi antywłamaniowe.
W budynku znajduję się dodatkowo wspólna kom. lokatorska z regałami dla każdego z mieszkańców oraz wyodrębniona przestrzeń do trzymania rowerów. Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce postojowe płatne dodatkowo 20.000 zł.
Obecny czynsz to 435.20 zł na 3 osoby. W tym zawarta jest zaliczka na wodę wywóz śmieci fundusz remontowy oraz opłatę do zarządcy. Raz na pół roku zostaje naliczone wyrównanie. Do opłat dochodzi energia i gaz według zużycia. Gaz podgrzewa wodę oraz stanowi ogrzewanie mieszkania regulowane programatorem.
Polecam mieszkanie z uwagi na atrakcyjne położenie i szybki dostęp do centrum. Cicha, zielona okolica, blisko komunikacja miejska, sklepy (Netto, LIDL, Czerwona Torebka) oraz lokale gastronomiczne. Obok budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w piłkę, kosza itp.
Zapraszam na prezentację mieszkania!
Pokoje: 3Łazienka: 1m2: 72.63
Mieszkania
4 lata temu
Pokoje: 3Łazienka: 1m2: 72.63
Mieszkania
4 lata temu
Pokoje: 3m2: 64
Mieszkania
5 lat temu
Łóżko: 1Łazienka: 1m2: 29.08
Mieszkania
4 lata temu
Łóżko: 1Łazienka: 1m2: 29.08
Mieszkania
4 lata temu
Pokoje: 4Łazienki: 2m2: 138.46
Mieszkania
5 lat temu
Pokoje: 4Łazienki: 2m2: 138.46
Mieszkania
5 lat temu